Nevartyk-4 iešmams

Kaina:

149,00 

Kompaktiška, klasikinio dizaino, nerūdijančio plieno, keturių iešmų vartymo sistema.  Puikus pasirinkimas mažai kompanijai, vienai šeimai ar kelionių entuziastams.

  • Reguliuojamas ilgis
  • Reguliuojamas sukimosi greitis
  • Veikia nuo įkraunamos išorinės baterijos

Neturime

Kategorija:

Aprašymas

Klasikinis dizainas, aukštos kokybės medžiagos ir Lietuvos gamintojų patikimumas – žodžiai, geriausiai apibūdinantys ,,Nevartyk’’ gaminius.

Keturių iešmų vartymo sistema, puikiai tiks mažesnėms kompanijoms ar kelionėms. Sistema veikia nuo išorinės baterijos, kuri yra įtraukta į komplektaciją ir pakrauta veikia iki dešimt valandų (taip,supratote teisingai, mūsų produktus galite naudoti bet kur, net ir gamtoje!). Dėl reguliuojamo gaminio ilgio, ,,Nevartyk’’ iešmų vartymo sistema prisitaikys prie bet kurios šašlykinės, o suteikiami iešmų fiksatoriai leidžia naudoti įvairaus storio iešmus. Nedvejokite, įsigykite ir įsitikinkite mūsų kūrinio praktiškumu patys! Šis, ,,Nevartyk – 4’’ modelis, pritaikytas atviroms šašlykinėms, jei Jūs naudojate uždarą šašlykinę arba grilių, maloniai prašome rinktis ,,Nevartyk – 6’’ arba ,,Nevartyk – 8’’ modelius.

Į komplektaciją įeina: iešmų vartymo sistema; iešmų fiksatoriai; išorinė baterija; išorinės baterijos pakrovimo laidai.

Customer Reviews

Based on 1 review
100%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
S
Stasys Čenkus
Nevartyk 4

Kokybiškas daiktas.Mūsų keturių asmenų šeimai pats tas.Rekomenduojame kitiems,kas keliauja į gamtą.Kol mėgausitės pirma iškepta porcija,neužtruks iškepti ir antrą.Respekt nevartyk.lt komandai ir malonios visiems vasaros.