Nevartyk-6 iešmams

Kaina:

199,00 

Kompaktiška, nerūdijančio plieno, šešių iešmų vartymo sistema, tinkanti šašlykinėms, uždaroms šašlykinėms/griliams. Praktiškas pasirinkimas šeimai, draugų kompanijai.

  • Reguliuojamas ilgis
  • Reguliuojamas sukimosi greitis
  • Veikia nuo įkraunamos išorinės baterijos

Sandėlyje liko: 2

Aprašymas

Klasikinis dizainas, aukštos kokybės medžiagos ir Lietuvos gamintojų patikimumas – žodžiai, geriausiai apibūdinantys ,,Nevartyk’’ gaminius.
Šešių iešmų vartymo sistema, puikiai tiks šeimoms, draugų kompanijoms. Sistema veikia nuo išorinės baterijos, kuri yra įtraukta į komplektaciją ir pakrauta veikia iki dešimties valandų (taip, supratote teisingai, mūsų produktus galite naudoti bet kur, net ir gamtoje!). Dėl reguliuojamo gaminio ilgio, ,,Nevartyk’’ iešmų vartymo sistema prisitaikys prie bet kurios šašlykinės, o suteikiami iešmų fiksatoriai leidžia naudoti įvairaus storio iešmus. Nedvejokite, įsigykite ir įsitikinkite mūsų kūrinio praktiškumu patys! Šis ,,Nevartyk – 6’’ modelis tinka uždaroms šašlykinėms/griliams, gali būti naudojamas ir su įprastomis šašlykinėmis.
Į komplektaciją įeina: iešmų vartymo sistema; iešmų fiksatoriai; išorinė baterija; išorinės baterijos pakrovimo laidai. Savybės: Kompaktiška, nerūdijančio plieno, šešių iešmų vartymo sistema, tinkanti šašlykinėms, uždaroms šašlykinėms/griliams. Praktiškas pasirinkimas šeimai, draugų kompanijai.

Customer Reviews

Based on 13 reviews
92%
(12)
8%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
R
RIMANTAS BOBINAS
Rotorius

Dar neišbandyta:))

V
Vejune
Aciu

Greitai pristate aciu

K
Kornelijus Gariunovas
Tobula

Skanūs šašlykai dabar net nepajudinant rankos 😎 Ilgai ieškojome kažko panašaus mūsų kepsninei ir pagaliau radome ne tik kokybišką, bet ir ilgalaikį daiktą

G
Gintaras Edvinovicius
Super

Nuostabus saslykai iskepe su sia vartykle

E
Eimantas V.K.
Super

🥳 Patiko