Nevartyk-6 iešmams

Kaina:

199,00 

Kompaktiška, nerūdijančio plieno, šešių iešmų vartymo sistema, tinkanti šašlykinėms, uždaroms šašlykinėms/griliams. Praktiškas pasirinkimas šeimai, draugų kompanijai.

  • Reguliuojamas ilgis
  • Reguliuojamas sukimosi greitis
  • Veikia nuo įkraunamos išorinės baterijos

Aprašymas

Klasikinis dizainas, aukštos kokybės medžiagos ir Lietuvos gamintojų patikimumas – žodžiai, geriausiai apibūdinantys ,,Nevartyk’’ gaminius.
Šešių iešmų vartymo sistema, puikiai tiks šeimoms, draugų kompanijoms. Sistema veikia nuo išorinės baterijos, kuri yra įtraukta į komplektaciją ir pakrauta veikia iki dešimties valandų (taip,supratote teisingai, mūsų produktus galite naudoti bet kur, net ir gamtoje!). Dėl reguliuojamo gaminio ilgio, ,,Nevartyk’’ iešmų vartymo sistema prisitaikys prie bet kurios šašlykinės, o suteikiami iešmų fiksatoriai leidžia naudoti įvairaus storio iešmus. Nedvejokite, įsigykite ir įsitikinkite mūsų kūrinio praktiškumu patys! Šis, ,, Nevartyk – 6’’ modelis, tinka uždaroms šašlykinėms/griliams, gali būti naudojamas ir su įprastomis šašlykinėmis.
Į komplektaciją įeina: iešmų vartymo sistema; iešmų fiksatoriai; išorinė baterija; išorinės baterijos pakrovimo laidai. shortas: Kompaktiška, nerūdijančio plieno, šešių iešmų vartymo sistema, tinkanti šašlykinėms, uždaroms šašlykinėms/griliams. Praktiškas pasirinkimas šeimai, draugų kompanijai.

Customer Reviews

Based on 7 reviews
86%
(6)
14%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
R
R.K.
NEVARTYK - 6 IEŠMAMS

KAIP SAKOMA, ČIA NE BLYNAS, O MĖSA, BET PIRMAS BLYNAS NEPRISVILO.
KOKYBIŠKAS GAMINYS, OPERATYVUS ATSIUNTIMAS

A
Aleksas Kirša

Nevartyk-6 iešmams

L
Laura O.
Super

rekomenduoju, pasiteisino

G
Giedrė
Nevartyk

Ačiū už pagalbą renkantis, užvakar išbandėme, tikrai patiko!!!

A
Algimantas
Pirkau

Esu patenkintas, pristate per kelias dienas, pakonsultavo reikiamais klausimais