Don't flip-8 шампура

Цена

249,00 

Практичная система переворачивания из нержавеющей стали на 8 шампуров. Отличный выбор для больших семей, групп друзей, ресторанов.

  • Регулируемая длина
  • Регулируемая скорость вращения
  • Работает от перезаряжаемого внешнего аккумулятора

В наличии: 2

Категория:

Описание

Классический дизайн, высококачественные материалы и надежность литовских производителей - это лучшие слова для описания продукции ,,Don't flip".

Aštuonių iešmų vartymo sistema – praktiškas pasirinkimas didelėms šeimoms, draugų kompanijoms bei restoranams. Sistema veikia nuo išorinės baterijos, kuri yra įtraukta į komplektaciją ir pakrauta veikia iki dešimties valandų (taip, supratote teisingai, mūsų produktus galite naudoti bet kur, net ir gamtoje!). Dėl reguliuojamo gaminio ilgio, ,,Nevartyk’’ iešmų vartymo sistema prisitaikys prie bet kurios šašlykinės, o suteikiami iešmų fiksatoriai leidžia naudoti įvairaus storio iešmus. Nedvejokite, įsigykite ir įsitikinkite mūsų kūrinio praktiškumu patys! Šis ,,Nevartyk – 8’’ modelis, tinka uždaroms šašlykinėms/griliams, gali būti naudojamas ir su įprastomis šašlykinėmis.

В комплектесистема переворачивания шампуров; фиксаторы шампуров; внешний аккумулятор; кабели для зарядки внешнего аккумулятора.

Customer Reviews

Based on 14 reviews
100%
(14)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
Mindaugas Rikavičius
Don't flip-8 шампура

Rekomenduoju

G
Giedrė P.
Didelis

Didelė iešmų vartymo sistema, būtent tokia, kokios ir reikėjo mūsų šeimai :) Ačiū

T
Tautvydas M.
Geras daiktas

Mums patiko, rekomenduojame

U
Ugnius
Tikrai neblogas

Pateisino visus lukescius, aciu jums

G
Giedrius
Esu

Patenkintas pirkiniu aciu