Kamado-6

Kaina:

299,00 

Kompaktiška, nerūdijančio plieno, šešių iešmų vartymo sistema, tinkanti šašlykinėms, uždaroms šašlykinėms/griliams. Praktiškas pasirinkimas šeimai, draugų kompanijai.

  • Reguliuojamas ilgis
  • Reguliuojamas sukimosi greitis
  • Veikia nuo įkraunamos išorinės baterijos
Product total
Options total
Grand total

+
+
Bendra kaina :   344,90 

Aprašymas

Klasikinis dizainas, aukštos kokybės medžiagos ir Lietuvos gamintojų patikimumas – žodžiai, geriausiai apibūdinantys ,,Nevartyk’’ gaminius.
Šešių iešmų Kamado vartymo sistema, puikiai tiks šeimoms, draugų kompanijoms. Sistema veikia nuo išorinės baterijos, kuri yra įtraukta į komplektaciją ir pakrauta veikia iki dešimties valandų (taip,supratote teisingai, mūsų produktus galite naudoti bet kur, net ir gamtoje!). Suteikiami iešmų fiksatoriai leidžia naudoti įvairaus storio iešmus. Nedvejokite, įsigykite ir įsitikinkite mūsų kūrinio praktiškumu patys! Šis, ,, Kamado – 6’’ modelis, tinka Kamado Bono GRANDE bei MEDIA, taip gali būti naudojamas ir su įprastomis/uždaromomis šašlykinėmis.
Į komplektaciją įeina: iešmų vartymo sistema; iešmų fiksatoriai; išorinė baterija; išorinės baterijos pakrovimo laidai, dangtis su termometru. shortas: Kompaktiška, nerūdijančio plieno, šešių iešmų vartymo sistema, tinkanti šašlykinėms, uždaroms šašlykinėms/griliams. Praktiškas pasirinkimas šeimai, draugų kompanijai.