Kamado-6

Kaina:

299,00 

Kompaktiška, nerūdijančio plieno, šešių iešmų vartymo sistema, tinkanti šašlykinėms, uždaroms šašlykinėms/griliams. Praktiškas pasirinkimas šeimai, draugų kompanijai.

  • Reguliuojamas ilgis
  • Reguliuojamas sukimosi greitis
  • Veikia nuo įkraunamos išorinės baterijos

Sandėlyje liko: 2

Produktų suma
Parinkčių suma
Galutinė suma.

+
+
Bendra kaina :   344,90 

Aprašymas

Klasikinis dizainas, aukštos kokybės medžiagos ir Lietuvos gamintojų patikimumas – žodžiai, geriausiai apibūdinantys ,,Nevartyk’’ gaminius.
 
Šešių iešmų Kamado vartymo sistema, puikiai tiks šeimoms, draugų kompanijoms. Sistema veikia nuo išorinės baterijos, kuri yra įtraukta į komplektaciją ir pakrauta veikia iki dešimties valandų (taip, supratote teisingai, mūsų produktus galite naudoti bet kur, net ir gamtoje!). Suteikiami iešmų fiksatoriai leidžia naudoti įvairaus storio iešmus. Nedvejokite, įsigykite ir įsitikinkite mūsų kūrinio praktiškumu patys! Šis ,,Kamado – 6’’ modelis tinka Kamado Bono GRANDE bei MEDIA, taip pat gali būti naudojamas ir su įprastomis/uždaromomis šašlykinėmis.
 
Į komplektaciją įeina: iešmų vartymo sistema; iešmų fiksatoriai; išorinė baterija; išorinės baterijos pakrovimo laidai, dangtis su termometru. Savybės: Kompaktiška, nerūdijančio plieno, šešių iešmų vartymo sistema, tinkanti šašlykinėms, uždaroms šašlykinėms/griliams. Praktiškas pasirinkimas šeimai, draugų kompanijai.
 

Customer Reviews

Based on 2 reviews
100%
(2)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Emilija Vaičiulynaitė
Nupirkau

Padovanojau tėčiui, išsikepėme bene skaniausius šašlykus gyvenime 🥰

M
Mindaugas T.
Pirkau

Pirkau grande, pagaliau galiu keptis šašlykus su Kamado, super darbas, vyručiai!