Nevartyk 7 iešmų šašlykinės komplektas

Kaina:

299,00 

Nevartyk šašlykinė – mūsų naujausias gaminys, užkariavęs jau ne vieno kliento širdį. Na o Nevartyk – 7 iešmų vartymo sistema – bestseleris, padangėse išliekantis ir savo vietos neužleidžiantis jau ištisus metus. Būtent todėl šis komplektas toks nuostabus!

  • Itin patogus šašlykinės ir vartymo sistemos surinkimas;
  • Patogu komplektuoti su Nevartyk iešmų vartymo sistemomis;
  • Šašlykinė pagaminta iš 3mm storio plieno;
  • Reguliuojamas sistemos ilgis;
  • Sistema veikia nuo išorinės baterijos;
  • Suteikiama 2 metų garantija.

Sandėlyje liko: 2

Kategorija:

Geriausias variantas perkant viską kartu

+
+
Bendra kaina :   348,90 

Aprašymas

Klasikinis dizainas, aukštos kokybės medžiagos ir Lietuvos gamintojų patikimumas – žodžiai, geriausiai apibūdinantys ,,Nevartyk’’ gaminius.

Septynių iešmų vartymo sistema – mėgstamiausias mūsų pirkėjų pasirinkimas. Sistema veikia nuo kraunamos išorinės baterijos, kuri yra įtraukta į komplektaciją ir pakrauta veikia iki dešimties valandų (taip, supratote teisingai, mūsų produktus galite naudoti bet kur, net ir gamtoje!). Dėl reguliuojamo gaminio ilgio, ,,Nevartyk’’ iešmų vartymo sistema prisitaikys prie bet kurios šašlykinės, o suteikiami iešmų fiksatoriai leidžia naudoti įvairaus storio iešmus. Šis ,,Nevartyk – 7’’ modelis yra pritaikytas atviroms šašlykinėms. Jei Jūs naudojate uždarą šašlykinę arba grilių, maloniai prašome rinktis ,,Nevartyk – 6’’ arba ,,Nevartyk – 8’’ modelius.

Nevartyk šašlykinė – mūsų naujausias gaminys, užkariavęs ne vieno kliento širdį. Aukščiausios kokybės detalės, iki smulkmenų apgalvotas dizainas ir itin patogus surinkimas. Šašlykinė itin lengvai komplektuojasi su visais Nevartyk gaminiais, bet ypač tinka su Nevartyk – 7 iešmų vartymo sistema. Būtent todėl Jums siūlome šį komplektą! Pagaminta iš storo 3mm plieno ši šašlykinė užtikrins, jog ją galėsite naudoti daugelį metų.

Į komplektaciją įeina: iešmų vartymo sistema; iešmų fiksatoriai; išorinė baterija; išorinės baterijos pakrovimo laidai, šašlykinė.

Customer Reviews

Based on 30 reviews
97%
(29)
3%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
E
Eilinį kartą patenkintas pirkėjas
Tobulas produktas be konkurencijos!

Praktiškumas, kokybė, bei teisingas mėsos (ir ne tik) kėpimas - viename!

S
Sergej Šilov

Nevartyk-7 iešmams

A
Algirdas Sirvydas

Nevartyk-7 iešmams

A
Adrian Ščerban

Nevartyk-7 iešmams

G
Ge adijus Sulima

Nevartyk-7 iešmams

Jums taip pat gali patikti…